<< предыдущая страница   следующая страница >>
girniy.ru   1 ... 8 9 10 11 12


8 (7232) 60-39-22

2)

Өскемен қалалық № 2 бөлімі

Өскемен қаласы, Қазақстан көшесі, 99/1-үй

8 (7232) 57-83-88

8 (7232) 22-81-37

3)

Глубокое аудандық бөлімі

Глубокое кенті, Попович көшесі, 22-үй

8 (72331) 2-23-35

4)

Зайсан аудандық бөлімі

Зайсан қаласы, Жангелдин көшесі, 52а-үй

8 (72340) 2-67-81

5)

Зырян аудандық бөлімі

Зырян қаласы, Стахановская көшесі, 39-үй

8 (72335) 6-02-39

6)

Катонқарағай аудандық бөлімі

Үлкен нарын ауылы, Абылайхан көшесі, 96-үй

8 (72341) 2-23-60

7)

Күршім аудандық бөлімі


Күршім ауылы, Б. Момышұлы көшесі, 77-үй

8 (72339) 2-13-10

8)

Риддер аудандық бөлімі

Риддер қаласы, Семипалатинская көшесі, 12-үй

8 (72336) 4-62-62

9)

Тарбағатай аудандық бөлімі

Ақсуат ауылы, Абылайхан көшесі, 23-үй

8 (72346) 2-24-96

10)

Ұлан аудандық бөлімі

Қ. Касенов кенті, 9-үй

8 (72338) 2-78-96

11)

Шемонаиха қалалық бөлімі

Шемонайха қаласы, 3-шағынаудан, 12-үй

8 (72332) 3-41-00

12)

Семей қалалық № 1 бөлімі

Семей қаласы, 408 квартал, 21-үй

8 (7222) 33-57-97

8 (7222) 33-55-93

13)


Семей қалалық № 2 бөлімі

Семей қаласы, Найманбаев көшесі, 161А-үй

8 (7222) 52-69-29

14)

Абай аудандық бөлімі

Қарауыл ауылы, Құнанбаев көшесі, 12-үй

8 (72252) 2-22-64

15)

Аягөз қалалық бөлімі

Аягөз қаласы, Дүйсенов көшесі, 84-үй

8 (72237) 5-24-32

16)

Бесқарағай аудандық бөлімі

Бесқарағай ауылы, Пушкин көшесі, 2А-үй

8 (72236) 9-06-30

17)

Бородулихин аудандық бөлімі

Бородулиха ауылы, Молодежная көшесі, 25-үй

8 (72351) 2-20-48

18)

Жарма аудандық бөлімі

Қалбатау ауылы, Достық көшесі, 98-үй

8 (72347) 6-54-00

19)


Курчатов аудандық бөлімі

Курчатов қаласы, Абай көшесі, 12-үй

8 (72251) 2-21-66

20)

Көкпекті аудандық бөлімі

Көкпекті ауылы, Шериаздан көшесі, 38-үй

8 (72348) 2-21-71

21)

Үржар аудандық

Үржар ауылы, Абылайхан көшесі, 116-үй

8 (72230) 2-19-85

«Жамбыл облысы бойынша орталық» РМК филиалы

6.

«Жамбыл облысы бойынша орталық» РМК филиалы

Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232-үй

8 (7262) 56-90-01

8 (7262) 46-00-28

1)

Тараз қалалық бөлімі

Тараз қаласы, Қ. Қойгелді көшесі, №158 «а»

8 (7262) 43-84-21

2)

1 бөлім


Тараз қаласы, Сәтбаев көшесі, 1 «б»-үй

8 (7262) 56-90-27

3)

2 бөлім

Тараз қаласы, Талас шағынауданы, 2-үй

8 (72622) 6-17-78

4)

3 бөлім

Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232-үй

8 (7262) 56-90-04

5)

Байзақ аудандық бөлімі

Сарыкемер ауылы, Медеуов көшесі, 33-үй

8 (72637) 2-28-04

6)

Жамбыл аудандық бөлімі

Аса ауылы, Абай көшесі, 127-үй

8 (72633) 2-11-99

7)

Жуалы аудандық бөлімі

Б. Момышұлы ауылы, Сауранбекұлы көшесі, 49-үй

8 (72635) 5-02-46

8)

Қордай аудандық бөлімі


Қордай ауылы, Домалақ ана көшесі, 215-үй

8 (72636) 2-13-52

9)

Меркі аудандық бөлімі

Меркі ауылы, Ысмаилов көшесі, 232-үй

8 (72632) 4-42-54

10)

Мойынқұм аудандық бөлімі

Мойынқұм ауылы, Рысқұлбеков көшесі, 215-үй

8 (72642) 2-47-93

11)

Сарысу аудандық бөлімі

Жаңатас қаласы, Жібек жолы көшесі, 1-үй

8 (72634) 6-33-00

12)

Талас аудандық бөлімі

Қаратау қаласы, Молдағұлова көшесі, 51-үй

8 (72644) 6-33-93

13)

Т. Рысқұлов аудандық бөлімі

Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 71-үй

8(72631) 2-18-10

14)

Шу адандық бөлімі


Шу қаласы, Автобазовская көшесі, 1-үй

8 (72643) 2-17-97

15)

Гродеково ауылдық бөлімі

Гродеково ауылы, Мир көшесі, 88-үй

8 (72633) 3-16-76

8 (7262) 51-23-24

«Батыс Қазақстан облысы бойынша орталық» РМК филиалы

7.

«Батыс Қазақстан облысы бойынша орталық» РМК филиалы

Орал қаласы, Жамбыл көшесі, 81/2-үй

8 (7112) 23-68-81

8 (7112) 28-25-27

8 (7112) 28-29-14

1)

Ақжайық ауданы бойынша бөлімі

Чапаев ауылы, Ақжайық орамы, 2-үй

8 -(711)-36-92-580

2)

Бөкейорда ауданы бойынша бөлім

Сайхин ауылы, Бералиев көшесі, 1-үй

8-(711)-40-21-847

8-(711)-40-21-835

3)


Бөрілі ауданы бойынша бөлім

Ақсай қаласы, Железнодорожная көшесі, 121 А-үй

8-(711)-33- 35-550

8-(711)-33-36-778

4)

Жаңа қала ауданы бойынша бөлім

Жаңақала ауылы, Халықтар достығы көшесі, 63А-үй

8-(711)-41-22-403

8-(711)-41-22-404

5)

Жәнібек ауданы бойынша бөлім

Жәнібек ауылы, Иманов көшесі, 79-үй

8-(711)-35-22-425

6)

Зеленое ауданы бойынша бөлім

Переметное ауылы, Гагарин көшесі, 69Б-үй

8-(711)-30-23-614

8-(711)-30-23-616

7)

Казталов ауданы бойынша бөлім

Казталовка ауылы, Лұқманов көшесі, 22А-үй

8-(711)-44-32-204

8-(711)-44-32-205

8)

Қаратөбе ауданы бойынша бөлім

Қаратөбе ауылы, Құрманғалиев көшесі, 23/1-үй

8-(711)-45-31-800