girniy.ru 1 2 ... 6 7
9-А сыныбы



Р\с

Оқушының аты-жөні

«Сенің кәсіби ой-ниетің» сауалнамасы

«Мамандық туралы хабар» сауалнамасы

Оқушының оқу пән. деген қар.қат.мен қызығуш. зерт.сауал.

Е.Климов. «Жекелеп диагностикалау сауалнамасы»

Таңдаған пәні

1.

Азимжан Акбота

Колледж

Орта

Орыс тілі

4 тип

Орыс тілі

2.

Азимжан Алтынай

10 сын

Жоғары

Английский

3 тип

Английский

3.

Айгаликызы Асель

10 сын

Жоғары

Химия

3 тип

Химия

4.

Ален Бауыржан

Колледж

Орта

Биология

3 тип

Биология

5.

Алижанов Батырбек

Колледж

Орьа


Физика

4 тип

Физика

6.

Арипханова Актилек

10 сын

Жоғары

География

3 тип

География

7.

Ачкасова Анастасия

10 сын

Жоғары

Английский

4 тип

Английский

8.

Еркин Алтынай

10 сын

Орта

Химия

3 тип

Химия

9.

Жандилда Сандугаш

Колледж

Жоғары

Матем

3 тип

Матем

10.

Жанузак Альфия

10 сын

Жоғары

География

3 тип

География

11.

Закирова Фарида

10 сын

Жоғары

Биология

2 тип

Биология

12.


Князбаева Улпан

Колледж

Жоғары

Биология

3 тип

Биология

13.

Кожас Назерке

10 сын

Жоғары

Физика

4 тип

Физика

14.

Мейрамов Акжол

10 сын

Орта

Матем

3 тип

Матем

15.

Нагмет Ерген

10 сын

Орта

Матем

4 тип

Матем

16.

Рахманбердиева Анель

10 сын

Жоғары

Химия

5 тип

Химия

17.

Сагаш Даурен

10 сын

Орта

Биология

4 тип

Биология

18.

Сулейменова Аяулым

10 сын

Жоғары

Биология

3 тип


Биология

19.

Тилеп Шапагат

Колледж

Орта

Матем

3 тип

Матем

20.

Тилеубергенов Рахман

10 сын

Орта

Билолгия

5 тип

Биология

21.

Тлемис Альмира

10 сын

Жоғары

Биология

5 тип

Биология

22.

Утегенова Айымжан

10 сын

Жоғары

Физика

4 тип

Физика

23.

Шарапов Нуржан

10 сын

Орта

Химия

4 тип

Химия



Сынып жетекшісі: Шалтен Б


9-А сыныбы


Р\с

Оқушының аты-жөні

Холерик

Сангвиник

Флегматик


Меланхолик




1.

Азимжан Акбота




+










2.

Азимжан Алтынай




+










3.

Айгаликызы Асель







+







4.

Ален Бауыржан




+










5.

Алижанов Батырбек

+













6.

Арипханова Актилек




+










7.

Ачкасова Анастасия








+







8.

Еркин Алтынай







+







9.

Жандилда Сандугаш










+




10.

Жанузак Альфия




+










11.

Закирова Фарида

+













12.

Князбаева Улпан




+










13.

Кожас Назерке







+





14.


Мейрамов Акжол










+




15.

Нагмет Ерген










+




16.

Рахманбердиева Анель




+










17.

Сагаш Даурен

+













18.

Сулейменова Аяулым







+







19.

Тилеп Шапагат







+







20.

Тилеубергенов Рахман




+








21.

Тлемис Альмира







+







22.

Утегенова Айымжан




+










23.

Шарапов Нуржан




+













Барлығы:

3

10

7

3




следующая страница >>