girniy.ru 1

Қызметтегі спорттық секциялардың визиттік карталары


Балалар-жасөспірімдердің спорт мектебіндегі спорттық секциялар

Жетекшісінің А.Т.Ж.: Ащепков Петр Григорьевич

Заңды мекен-жайы: Қарағанды облысы, Шахтинск қаласы, Панфилова к. 4 үй, индекс – 101603

Байланыс телефоны: (8-72156) 5-17-44





Спорттың түрі

Бапкердің А.Т.Ж

Өтілетін жері

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1.

Жеңіл атлетика

Маликова Т.В.

Қалалық стадион, БЖСМ

10.30.-

10.30.-







10.30-







2.

Жеңіл атлетика

Бубно Л.С.

Қалалық стадион, БЖСМ




16.00 -



16.00-


10.3 0







3.

Легкая атлетика

Лада Р.Э.

Қалалық стадион, БЖСМ

10.30 -

10.30 -







10. 30

10.30 -




4

Жеңіл атлетика

Шемякина Я.М.

Қалалық стадион, №3 ОМ

12.30 -

12.30 -

15.00 –

15.00 –

10.3 0

10.30 -

12.00 -

5.

«Қазақша-күрес»

Хавидолда Ж.

БЖСМ

10.0 0-

10.0 0-







10.3 0

10.30 -




6.

Волейбол

Польщи-ков В.В.

№12 ОМ, Шахан к. МС

19.00-


17.00-

16.30-

16.30-

10.3 0

10.30 -

11.00-

7.

Волейбол

Колохова Г.Ф.

№12 ОМ, Шахан к. МС

14.30-




14.30-

15.45-




10.30 -




8.

Ауыр атлетика

Абдуллаев Р.З.

ҚМС

15.00–

15 .0 -

15.00–




15.00–

10.30 -

10.30 -

9.

Футбол

Сактаганов С.Б.

Қалалық стадион

15.00–

15 .0 -




15.00–




15.00–

15.00–

11

Футбол


Жмурук Л.В.

№15 ОМ

15.00–




15.00–




15.00–




15.00–

12.

Бокс

Польщиков В.В.

Шахан к

15.00–




15.00–




15.00–




15.00–

13.

Баскетбол

Донуслаев В.В.

№6 ОМ

15.00–

15.00–

15.00–

15.00–

15.00–

15.00–

15.00–

14.

Баскетбол

Ваккасов Ф.Ф.

№3 ОМ

15.00–

15.00–




15.00–

15.00–

15.00–

15.00–


15.

Баскетбол

Перепелица И.Г.

№15 ОМ

15.00–




15.00–

15.00–

15.00–

15.00–

15.00–

16.

Греко-рим күресі

Степанович В.А.

№15 ОМ




15.00–




15.00–




15.00–

15.00–

17.

Греко-рим күресі

Оленцов Е.Л.

БЖСМ

15.00–




15.00–




15.00–




15.00–

18.

Греко-рим күресі

Назиров С.Н.

Новодолинка к.

№11 ОМ

15.00–




15.00–


15.00–


15.00–


15.00–

19.

Греко-рим күресі

Грибое-дов Ю.В.

Шахан к. «Карлыгаш»

аула клубы

15.00–




15.00–




15.00–




15.00–

20.

Греко-рим күресі

Ащепков П.Г.

БЖСМ




15.00–




15.00–

15.00–

15.00–

15.00–

21.

Греко-рим күресі

Власюк А.М.

БЖСМ

15.00–





15.00–




15.00–

15.00–

15.00–

22.

«Қазақша-күрес»

Бидолда Б.

№14 ОМ


15.00–


15.00–

15.00–

15.00–

15.00–




23.

Бокс

Польщи-ков В.В.

№12 ОМ Шахан к.

15.00–




15.00–




15.00–




15.00–



Шахтинск қ. Балалар-жаөспірімдер орталығының спорттық секциялары

Жетекшісінің А.Т.Ж.: Дериева Наталья Андреевна

Заңды мекен-жайы: Қарағанды облысы, Шахтинск қ., Абай Кунанбаева даңғылы 52, индекс- 101600

Байланыс телефоны: (8-72156) 6-03-18; 6-03-71





Үйірменің атауы

Жетекшісінің А.Т.Ж.

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1.

Тоғызқұмалак

Утепбаева К.Х.


15.00–


15.00–










15.00–

2.

Судомодельный

Охрименко А.В.




15.00–







15.00–




15.00–

3.

Судомодельный

Сайфуллин А.Н.

15.00–




15.00–

15.00–

15.00–







4.

Бокс

Мизамбаев Р.К.

15.00–

15.00–

15.00–

15.00–

15.00–




15.00–

5.

Бокс

Сакенов Б.Р.

15.00–

15.00–

15.00–

15.00–


15.00–

15.00–




6.

Грек-рим күресі

Дроцюк В.В.

15.00–

15.00–




15.00–




15.00–




7.

Грек-рим күресі

Ащепков П.Г.

15.00–

15.00–

15.00–

15.00–

15.00–

15.00–




8.

Айкидо

Потапов Д.В.




15.00–




15.00–




15.00–




9.

Сибирский вьюн

Туктанов П.П.

15.00–




15.00–




15.00–









Шахтинск қ. технологиялық колледжінің спорттық секциялары

Жетекшісінің А.Т.Ж: Мамерханова Жамал Сагинтаевна

Заңды мекен-жайы: Қарағанды облысы, Шахтинск қ., Абай Кунанбаев даңғылы 9, индекс- 101600

Байланыс телефоны: (8-72156) 53564




Спорттың түрі

Бапкерідің А.Т.Ж.

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

1

Баскетбол

Байсеитова К.М.













15.00–




2

Тогыз кумалак

Байсеитова К.М.













15.00–




3

Туриттік көпсайыс

Шилов А.И.,

Левит-Яворская Д.В.

Махнева И.В.


15.00–

15.00–

15.00–

15.00–

15.00–

15.00–

4

Футбол

Левит-Яворская Д.В.

15.00–




15.00–




15.00–

15.00–

5

Спорттық туризм

Шилов А.Н.,

Левит-Яворская Д.В.

Махнева И.В.

15.00–

15.00–

15.00–







15.00–